عطر و ادکلن برند مرسدس بنز ( MERCEDES BENZ PERFUMES AND COLOGNES )
عطر و ادکلن برند مرسدس بنز ( MERCEDES BENZ PERFUMES AND COLOGNES )

عطر و ادکلن برند مرسدس بنز ( MERCEDES BENZ PERFUMES AND COLOGNES )

عطر و ادکلن های مرسدس بنز

عطرهای لوکس مردانه و زنانه، در میانه راه بین عالی و استثنایی

مرسدس بنز بسیار بیشتر از یک خودرو، نماد استانداردهای بالا، خلاقیت و نوآوری است. و نشان آن با ستاره سه شاخه نشان یک برند قدرتمند و ماندگار است که از روندها سرپیچی می کند و به طور مداوم خود را بهبود می بخشد .

مرسدس بنز که در تعدادی از زمینه های خلاقانه فعال است و همیشه به فرهنگ، طراحی و مد فکر می کند، عطرهای لوکس را به عنوان یکی از علایق خود پذیرفته است.

کاریزما، تخصص، توجه به جزئیات و ذائقه چیزهای کمیاب و غیرمنتظره… عطر و ادکلن های مرسدس بنز با جوهره برند مرسدس بنز آغشته شده اند. روحیه مرسدس بنز و  فلسفه آن

عطر و ادکلنهای مردانه و زنانه مرسدس بنز یک امتیاز بویایی بدیع و مبتکرانه را ارائه می دهند. در تلاش دائمی برای کیفیت و منحصربه‌فرد بودن، مرسدس بنز با استادان عطرساز مشهور از جمله Honorine Blanc هونورین بلان  ، Olivier Cresp ولیویر کرسپ  و Dominique Ropion دومینیک راپیون کار کرده‌است تا محصولات متمایزی را ایجاد کند که همواره دارای شخصیت باشند و دنباله‌ای طولانی و ماندگار را بعنوان پشتوانه به همراه داشته باشند .

 

لوکس بودن عطرهای جذاب

هر عنصر با دقت بی نهایت انتخاب می شود. هر قطعه نتیجه کار دقیق و الهام گرفته شده است. رایحه های گلی، میوه ای، چوبی، معطر… نت های ابتدایی و نت های پایه در هم آمیخته می شوند و عطر را برای هر صاحب عطر و ادکلن منحصر به فرد می کنند. ترکیبی از قدرت و ظرافت، رمانتیسم و توان ، رمز و راز و پیچیدگی، ادو تویلت و ادو پرفیوم ما ، حس را تعالی می بخشد و ظرافت خود را تحمیل می کند.

و از آنجا که هر یک از ساخته های ما منحصر به فرد است، بطری های ما توسط هنرمندان با استعداد طراحی شده و توسط بهترین شیشه سازان فرانسوی ساخته شده است. آنها هدایای گرانبهایی برای دادن یا دریافت، بارها و بارها هستند. زیرا خرید عطر مرسدس بنز به معنای حفظ مفهومی خاص از مدرنیته و تجمل است. «بهترین یا اصلاً هیچ» … شعاری که می توانید با افتخار از آن استفاده کنید .

 

تاریخه عطر و ادکلن برند مرسدس بنز

سبک تعریف شده و طراحی نفیس برای مرسدس بنز به عنوان یک پیشرو در صنعت طراحی در سراسر جهان، در نظر گرفته شده است .

از آنجایی که طراحی و استایل ، تنها اجزای ضروری برای دنیای خودروهای لوکس نیستند ، بلکه یک گام طبیعی برای گسترش این تخصص به سایر دسته‌های لوکس است.

ایجاد محصولات لوکس فراتر از خودروها یک تکامل طبیعی بوده است که با عینک مرسدس بنز، لوازم جانبی چرمی و سایر کالاهای لوکس شروع شد. در سال‌های اخیر، این برند به طور طبیعی در هیجان‌انگیزترین، شادترین و پرجنب و جوش ‌ترین صنعت، یعنی مد، شهرت و اعتبار پیدا کرده است.

عطر و ادکلن های برند مرسدس بنز ، یک گستره آشکاری از محصولات را در بر گرفته است .

 

عطر و ادکلن های برند مرسدس بنز

صمیمی ترین تجربه یک برند… نهایی ترین و ظریف ترین تجسم برای بیان مرسدس بنز ، طراحی و نوآوری . شاهدی بر عشق و هیجان فوق العاده ای که به برند متصل است. مجموعه ای از احساسات تمرکز یافته برای تحقق رویای مرسدس بنز!

عطرهای مرسدس بنز با برندی که به دلیل منحصر به فرد بودن، حس ذاتی جزئیات و اشتیاقش به چیزهای کمیاب و غیرمنتظره مشهور است، همخوانی دارد.

نتیجه ترکیبی از نوآوری و استادکاری که منجر به ظرافت و تعالی حواس میشود .

شخصی ترین هدیه به عاشقان مرسدس بنز!

 

تجربه و تخصص برند مرسدس بنز

مرسدس بنز اطراف خود را با بهترین ها احاطه کرده است : عطرسازان استاد، تامین کنندگان، طراحان

حضور در تمامی مراحل فرآیند توسعه و تولید

روابط نزدیک و ممتاز با همه شرکا

اینو هم ببین

عطر و ادکلن برند جیپارلیس ( GEPARLYS PERFUMES AND COLOGNES )

عطر و ادکلن برند جیپارلیس ( GEPARLYS PERFUMES AND COLOGNES )

عطر و ادکلن جیپارلیس یا جی پارلیس ( GeparlyS PERFUME AND COLOGNE ) که در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − هفت =